قواعد و مقررات ارسال ایمیل تبلیغاتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
 1. محتویات تمام بسته های تبلیغاتی باید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی باشد
 2. در صورتیکه که محتویات بسته تبلیغاتی منطبق با موازین اخلاقی و قانونی نباشد ، سامانه ارسال ایمیل از ارسال آن خودداری خواهد نمود.
 3. صحت مطالب ارسالی به عهده مشتری می باشد و سامانه هیچگونه مسئولیتی در قبال آن به عهده نخواهد گرفت.
 4. موضوع تبليغات و محتواي ايميل سفارشي شما مبتني بر تاييد و هماهنگي هاي بعدي مي باشد و لذا هيچگونه تعهدي نسبت به انتشار و درج هرگونه تبليغي وجود ندارد به همين جهت لطفا در زمان سفارش تبليغات ، عنوان تبليغاتي را از قبيل (شرکت، سايت، فروشگاه اينترنتي، ارائه دهنده خدمات خاص و ...) و در صورت امکان با ذکر آدرس سايت اينترنتي اعلام فرماييد.
 5. سامانه ارسال ایمیل به تمامي اعضاء خود احترام گذاشته و فقط سود آوري را فداي تبليغات بي مورد نميكند. تبيلغ نبايد به شعور مخاطب توهين كرده و باعث ناراحتي اعضاء گردد
 6. سامانه ارسال ایمیل از ارسال ايميل تبليغاتي براي فروشگاه هايي كه اقدام به فروش فيلم هاي سانسور نشده و يا هر گونه سي دي كه هدفي جزء نابودي جوانان ايران زمين را ندارد ارسال نمي كند
 7. در صورتي كه هر گونه اعتراضي از سوي اعضاء گروه اعلام شود مبني بر بي كيفيت بودن محصول ارائه شده از فرد فروشنده كه اين موضوع به تاييد مديران گروه برسد آن فروشگاه موظف به برگشت پول خريدار به آن ميباشد كه پس آن نيز به هيچ عنوان حق ارسال هيچ گونه تبليغي براي گروه ندارد . در سامانه ارسال ایمیل حرف اول را اعضا ميزنند.
 8. مشتری برای ارسال بسته خود دو زمان را پیشنهاد خواهد داد و گروه می تواند یکی از زمان ها را انتخاب و بسته را ارسال نماید.
 9. سامانه ارسال ایمیل هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید محصولات تبلیغی مشتری , افزايش بازديد نخواهد داشت. بلكه وظيفه ما ارسال ايميل 100% به اعضاء و ميل باكس مي باشد .
 10. ایمیل های تبلیغاتی شما توسط نرم افزارهاي ارسال گروهی تحت ويندوز و يا گروه ها ارسال نمی شود بلكه از پنل هاي اختصاصي ارسال ايميل ارسال مي شود و در نتیجه صد در صد به میل باکس اشخاص ارسال خواهد شد
 11. متن تبلیغاتی شما توسط مشاورین ما اصلاح می شود و از لغات و متن های کاملا تخصصی و مناسب استفاده می شود
 12. تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود تا جایی که ممکن باشد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور نموده و شبیه به ایمیلی شخصی و اختصاصی می نمائیم
 13. ایمیل سند ایمیل های تبلیغاتی را به بهترین شکل ارسال خواهد کرد و در ایمیل کانتر یا شمارنده جهت شمارش تعداد باز شدن ایمیل قرار می دهد اما ورودی به سایت بستگی به محتوای مشتری و ... می باشد . 
Tags:

درباره ایمیل سند

 شرکت آسا سیستم از سال 1388 تاکنون در حوزه ارسال ایمیل تبلیغاتی و پنل و سرورهای ارسال ایمیل تبلیغاتی در حال فعالیت می باشد. پنل های ارسال ایمیل تبلیغاتی ایمیل سند با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در ایران قابل ارائه می باشد.بانک های ایمیل سند بصورت تخصصی و حرفه ای و بروز از سایت های مختلف جمع آوری شده است .    

©{2018} All Rights Reserved. Designed By ASA system

Search